נגישות

סינון לפי:

אקססוריז

שטיחים הם הרבה מעבר לכיסוי משטח הרצפה בלבד. מדובר על פרטי אמנות של ממש, וכיום ישנם אנשים רבים שמוציאים הון עצום לטובת תחביב אספנות אותו הם מפתחים בעולם השטיחים.

האיכות של המוצרים המשווקים על ידי שטיחי ג'וזפון מובטחת בכל הפרמטרים. השטיחים הנמכרים הם שטיחים מקוריים הנבדקים ומטופלים על ידי צוות מקצועי.

איכות מושלמת

Perfect Quality
החשיבות בסיפוק המידות המדוייקות ביותר ידועה לנו. בעזרתנו תוכלו להתאים את המידה המתאימה ביותר לבית שלכם.
מידה מדויקת

מידה מדויקת

Accurate Size
פתרונות האחסון של שטיחי ג'וזפון מספקים מענה לכל צורה של אחסון שטיחים שתידרש. חשוב לאחסן שטיחים יוקרתיים בצורה נכונה על מנת לשמור עליהם לאורך שנים.
אחסון נוח

אחסון נוח

Comfortable host
השטיחים המסופקים על ידנו נוחים לתחזוקה ומגיעים עם כל ההסברים, הכלים והידע הנדרש על מנת לשמור על השטיח בצורה הטובה ביותר.
תחזוקה קלה

תחזוקה קלה

Easy Maintainance
העיצוב והתאמת השטיחים לחדרים השונים של שטיחי ג'וזפון מלווים בניסיון של שנים המבטיח את התוצאות המתאימות ביותר עבורכם.
עיצוב מקצועי

עיצוב מקצועי

Professional Design

הטיפים שלנו : עיצוב הבית

עולם השטיחים כולל הרבה יותר מכיסויים לרצפה בלבד. תחום האביזרים כולל כלי תחזוקה, חומרי ניקוי, אביזרים תואמים ואפשרויות עיצוב מגוונות אשר יתאימו לשטיח ויצרו מראה מסוגנן יחד איתו.

  • בידקו מה אתם צריכים – כל שטיח דורש שיטות ניקוי ואחזקה שונות, בידקו אילו אביזרי ניקוי יתאימו לשטיח שלכם בדיוק.
  • אל תחסכו – לאחר הוצאת סכום נכבד על קניית שטיח, כדאי להוציא עוד סכום קטן נוסף לתחזוק השטיח ותמיכה במראה שלו על מנת שתוכלו להנות ממנו עד הסוף.
  • חישבו בגדול – על מנת לתת תמיכה מלאה למראה השטיח, ניתן אפילו לרפד רהיטים שונים בצבעים ובטקסטורות שיתאימו לו במיוחד.
  • השתמשו בצבע – התאמה לא צריכה להיות מוחלטת, גם שימוש בצבע בסיס החוזר על עצמו בפריטים שונים בחדר ייצור מראה מסוגנן.
  • אל תפחדו מצבע – ההבדל בין חדר שיצא מקטלוג לחדר סטנדרטי, עשוי להיות לפעמים שונה רק בצבעים בהם נעשה שימוש, הרשו לעצמכם להתפרע.

מידע נוסף : אקססוריז

אקססוריז בעולם השטיחים הם מוצרים נלווים המעוטרים ומכוסים בשטיחים. אריגה ידנית של שטיחים על גבי אקססוריז מובילה לתוצאה מרהיבה, יחודית ועוצרת נשימה. השטיחים יכולים לעטר ולשמש ככיסויי מיטה או ספה, כריות, שטיחונים, כיסויי שולחן או ריהוט והרשימה עוד ארוכה.

הידעת? שטיחים, בתרבויות שונות היוו עיטור לא רק לרצפה ולכיסוי אקססוריז, אלה גם לקירות ואף היו מקרים בהם שטיחים שימשו גם ללבוש.

אקססוריז : השאלות הנפוצות

לייעוץ אישי
השאירו פרטים