נגישות

שטיחים לחדרי שינה

שטיחים לחדרי השינה שהוא המתחם הפרטי ביותר בבית ולכן זקוק למגע הרך והנעים ביותר, רצוי להתאים שטיחים פרסים, סינים או הודים.

מדובר בשטיחים עבים יחסית וכבדים שנועדו לבודד את החדר מקור ולתת תחושה נעימה וחמה בחדר, שטיחים כאלו יכולים להוות גורם מרגיע מהלחץ בסביבה החיצונית.

בכל הנוגע למיקום השטיח יש כאלו המעדיפים שיהיה משטח עליו תונח המיטה ואילו אחרים מעדיפים שיונח בנפרד ואף בוחרים במספר שטיחים קטנים בגודלם לשני צידי המיטה והתחלתה.

כמו כן ניתן להניח את השטיח בחלקו תחת המיטה ובמקרה כזה חשוב לוודא שיש לפחות 80 ס״מ מהשטיח שנמצא בחוץ.

יש לוודא שגובה השטיח לא מקשה על פתיחה וסגירה של דלתות וארונות ובכל הקשור בגוון ובצבעים רצוי לנסות ליצור ניגודיות קלה מצבעי החדר ואביזריו השונים אל מול השטיחים בחדרי השינה.

האיכות של המוצרים המשווקים על ידי שטיחי ג'וזפון מובטחת בכל הפרמטרים. השטיחים הנמכרים הם שטיחים מקוריים הנבדקים ומטופלים על ידי צוות מקצועי.

איכות מושלמת

Perfect Quality
החשיבות בסיפוק המידות המדוייקות ביותר ידועה לנו. בעזרתנו תוכלו להתאים את המידה המתאימה ביותר לבית שלכם.
מידה מדויקת

מידה מדויקת

Accurate Size
פתרונות האחסון של שטיחי ג'וזפון מספקים מענה לכל צורה של אחסון שטיחים שתידרש. חשוב לאחסן שטיחים יוקרתיים בצורה נכונה על מנת לשמור עליהם לאורך שנים.
אחסון נוח

אחסון נוח

Comfortable host
השטיחים המסופקים על ידנו נוחים לתחזוקה ומגיעים עם כל ההסברים, הכלים והידע הנדרש על מנת לשמור על השטיח בצורה הטובה ביותר.
תחזוקה קלה

תחזוקה קלה

Easy Maintainance
העיצוב והתאמת השטיחים לחדרים השונים של שטיחי ג'וזפון מלווים בניסיון של שנים המבטיח את התוצאות המתאימות ביותר עבורכם.
עיצוב מקצועי

עיצוב מקצועי

Professional Design
לייעוץ אישי
השאירו פרטים