נגישות

סינון לפי:

שטיחי TAMARIAN

השטיחים של TAMARIAN בייבוא בלעדי שלנו!
שטיחי תאמאריאן (Tamarian rugs) מוצגים אפילו ב"סטארק ניו-יורק" וזוכים להצלחה אדירה בקרב מעצבים ואדריכלים מהשורה הראשונה בעולם.
כל שטיח מבית Tamarian הוא יצירת אומנות. כל שלב בייצור מושלם עם טיפול במגע של יד אדם. חלק גדול מהטכניקות והכלים של החברה נותרו ללא שינוי כבר למעלה מ- 100 שנים.

השטיחים נארגים עם סיבים טבעיים וסינתטיים ממיטב התערובות הקיימות בשוק ומומחי הצבע של החברה משתמשים בתהליך ייחודי על מנת לשפר את התעוזה ואת הברק הטבעי של החומר, תוך מתן דגש על שמירת איכות העבודה לדורות הבאים. כל שטיח ארוג על נול זקוף באמצעות קשר טיבטי (Senneh Loop). כאשר האריגה מושלמת, השטיח נחתך מעל הנול, נגזז ונרחץ לפני שמגיע אל חניויות התצוגה ומשם אליכם הביתה.

האיכות של המוצרים המשווקים על ידי שטיחי ג'וזפון מובטחת בכל הפרמטרים. השטיחים הנמכרים הם שטיחים מקוריים הנבדקים ומטופלים על ידי צוות מקצועי.

איכות מושלמת

Perfect Quality
החשיבות בסיפוק המידות המדוייקות ביותר ידועה לנו. בעזרתנו תוכלו להתאים את המידה המתאימה ביותר לבית שלכם.
מידה מדויקת

מידה מדויקת

Accurate Size
פתרונות האחסון של שטיחי ג'וזפון מספקים מענה לכל צורה של אחסון שטיחים שתידרש. חשוב לאחסן שטיחים יוקרתיים בצורה נכונה על מנת לשמור עליהם לאורך שנים.
אחסון נוח

אחסון נוח

Comfortable host
השטיחים המסופקים על ידנו נוחים לתחזוקה ומגיעים עם כל ההסברים, הכלים והידע הנדרש על מנת לשמור על השטיח בצורה הטובה ביותר.
תחזוקה קלה

תחזוקה קלה

Easy Maintainance
העיצוב והתאמת השטיחים לחדרים השונים של שטיחי ג'וזפון מלווים בניסיון של שנים המבטיח את התוצאות המתאימות ביותר עבורכם.
עיצוב מקצועי

עיצוב מקצועי

Professional Design
לייעוץ אישי
השאירו פרטים